Wartości vammos

Tworzymy ręcznie, by każda świeca była niepowtarzalna.

Kochamy przedmioty z charakterem i postawiliśmy sobie za cel tworzyć takie w naszych dwóch pracowniach. Ręczne zalewanie świec to najważniejszy etap w procesie produkcji, ale nie jedyny, w którym działamy ręcznie. Unikalności naszym produktom nadaje ręczny i manufakturowy charakter etykiet i opakowań. Sami wycinamy i opisujemy etykiety, tłoczymy litery, oznaczamy każdy zestaw pieczęcią. To wszystko, byście trzymając w dłoniach świecę vammos, mogli dotykać produkt z duszą. Jeśli przekażecie komuś vammos w prezencie - będziecie pozytywnie zapamiętani.Naturalne materiały. Dbamy o nie w procesie produkcji i podczas pakowania.

W naszej pracowni w Łodzi, w której rozlewamy wosk do naczyń, korzystamy wyłącznie z naturalnego wosku produkowanego z nasion soi. To wosk biodegradowalny, ekologiczny, nie wydzielający toksyn.

Podejmujemy wysiłek. by na każdym etapie pakowania korzystać wyłącznie z materiałów pochodzących z przetworzonej makulatury. Wypełnienie kartonu szarym papierem to nie niedbałość z naszej strony, a unikanie folii i plastiku. Czasami w naszych przesyłkach zobaczycie kawałek folii - to znaczy, że nad tym punktem jeszcze pracujemy.Bezpieczne zapachy. Stworzone do procesu spalania w świecy.

Korzystamy z kompozycji zapachowych stworzonych do produkcji świec i do spalania. Tak, aby w kontakcie z płomieniem nie wydzielały toksyn. Wszystkie olejki używane w naszej pracowni posiadają certyfikat zgodności IFRA.

Nie jest dla nas priorytetem największa moc zapachów, nie stosujemy z dodatków wzmacniających. Część naszych zapachów jest intensywniejsza, część delikatna. Otwarcie oznaczamy to w karcie każdego produktu.Czas. Potrzebujemy go na stworzenie świec oraz ich zapakowanie.

Jest nas dwoje. Pomagają nam przyjaciele. Działamy z pasji i chęci kreowania produktów unikalnych. Projekt vammos tworzymy wieczorami i w weekendy. To czas na powstanie produktów, ich pakowanie, wysyłkę oraz dbałość o całe prawne i organizacyjne zaplecze sklepu. Przed złożeniem zamówienia prosimy sprawdzajcie aktualne czasy wysyłek zamówień. Potrzebujemy tego czasu, bo działamy w pełni manualnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl